Add your content here
Add your content here

Czy warto wziąć w leasing audi q5? Leasing bez tajemnic

Czy warto wziąć w leasing audi q5 Leasing bez tajemnic

Audi to symbol luksusu i bezpieczeństwa. Koncern należący do Volkswagen AG konkuruje z markami takimi jak Bentley czy Porsche. Historia tej marki rozpoczęła się w 1899 roku i trwa do dzisiaj. Wielu przedsiębiorców decyduje się na leasing najpopularniejszych modeli, na przykład audi q5. Leasing to temat naszego artykułu. Sprawdź, czy warto brać auto marki Audi w leasing? 

Audi q5 – leasing dla firm

Leasing samochodu marki Audi to świetna propozycja dla przedsiębiorców szukających auta dynamicznego i z klasą. Praktycznie każdy model Audi dzięki swojej estetyce oraz silnikowi może z powodzeniem pełnić funkcję zarówno samochodu prywatnego, jak i służbowego.

Jeśli chcesz na przykład nabyć audi q5, leasing możesz wziąć operacyjny lub finansowy. Biorąc pod uwagę zalety i wady obu rozwiązań, to zdecydowanie w warunkach polskich lepszym rozwiązaniem będzie wybór leasingu operacyjnego. Jeśli chcesz obliczyć ratę miesięczną za Audi, wystarczy wejść na kalkulator online. Wartości wygenerowane jednak przez kalkulator mogą być nieprecyzyjne, więc najlepiej udać się do salonu Audi i spotkać się z pracownikiem, zajmującym się sprawami leasingowymi. 

Program Audi Classic Leasing

Koncern Audi dla osób, które są zainteresowane leasingiem, mogą skorzystać z programu Audi Classic Leasing. To dedykowany program leasingowy, gwarantujący szereg benefitów. Leasingobiorca może liczyć na ubezpieczenie pojazdu od kradzieży lub uszkodzenia.

Sam program wyróżnia się uproszczoną drogą, jeśli chodzi o formalności. W praktyce przedsiębiorca musi udostępnić swoją tożsamość, NIP oraz REGON. Wszystko to sprawia, że do audi q5 (leasing) przedsiębiorca będzie mógł wsiąść już po paru dniach od podpisania umowy. 

Czym jest Leasing All inclusive?

Jeśli jako przedsiębiorca cenisz sobie pełną opiekę 24-godzinną Assistance, stałość rat, a także kontakt z dedykowanym opiekunem, to koniecznie zwróć uwagę na Leasing All Inclusive. Dzięki takiej usłudze dodatkowej, podróżowanie audi q5 będzie jeszcze przyjemniejsze.